Seminarium dyplomowe - 2 i złożenie pracy 10-PE-MGR2
Seminarium (SEM)
Rok akademicki 2014/2015
Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)
Grupy zajęciowe
Grupa | Termin(y) | Prowadzący |
Miejsca |
Akcje |
---|---|---|---|---|
1 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Andrzej Ciążela | 2/ |
|
2 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2202/2203 |
Jarosław Gara | 16/ |
|
3 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3412 |
Danuta Gielarowska-Sznajder | 13/ |
|
4 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Urszula Jeruszka | 6/ |
|
5 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Grzegorz Pyszczek | 1/ |
|
6 |
każda środa, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3632 |
Mirosław Szymański | 12/ |
|
7 |
każdy czwartek, 8:00 - 9:35,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1069 |
Franciszek Szlosek | 10/ |
|
8 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1010 |
Anna Perkowska-Klejman | 10/ |
|
9 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1203 |
Marta Kotarba | 8/ |
|
10 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1069 |
Ludwik Malinowski | 12/ |
|
11 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1115/1116 |
Anna Kwak | 14/ |
|
12 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3332 |
Józefa Bałachowicz | 15/ |
|
13 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1073/1074 |
Marta Krasuska-Betiuk | 8/ |
|
14 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Justyna Bluszcz | 2/ |
|
15 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3235 |
Barbara Smolińska-Theiss | 9/ |
|
16 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3232 |
Maciej Tanaś | 12/ |
|
17 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3090/3092 |
Ligia Tuszyńska | 8/ |
|
18 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Barbara Marcinkowska | 1/ |
|
19 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:30,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1021/1022 |
Szymon Kawalla | 14/ |
|
20 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Izabella Kucharczyk | 1/ |
|
21 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Edyta Gruszczyk-Kolczyńska | 1/ |
|
22 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Krystyna Marzec-Holka | 1/ |
|
23 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Mariola Wolan-Nowakowska | 1/ |
|
24 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Anna Mikler-Chwastek | 2/ |
|
25 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Joanna Łukasiewicz-Wieleba | 1/ |
|
26 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Jarosław Michalski | 3/ |
|
27 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Janusz Gęsicki | 1/ |
|
28 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Ewa Dąbrowa | 1/ |
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.