Seminarium dyplomowe - 1 10-PE-LIC1
Seminarium (SEM)
Semestr letni 2014/2015
Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)
Grupy zajęciowe
Grupa | Termin(y) | Prowadzący |
Miejsca |
Akcje |
---|---|---|---|---|
1 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3093/3094 |
Anna Andrzejewska | 12/16 |
|
2 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Józef Bednarek | 2/16 |
|
3 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1010 każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30, Budynek z aulami C, sala 3438 każda środa, 10:00 - 11:30, Budynek z aulami C, sala 3438 |
Ewa Dąbrowa | 14/16 |
|
4 |
jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:30 - 15:05,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1073/1074 każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30, Budynek z aulami C, sala 3412 |
Marta Galewska-Kustra | 12/16 |
|
5 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2202/2203 |
Jacek Gralewski | 12/16 |
|
6 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3088/3089 |
Dorota Jankowska | 15/16 |
|
7 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1021/1022 |
Szymon Kawalla | 14/16 |
|
8 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1018 |
Anna Pawelec | 21/16 |
|
9 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:35,
Budynek z aulami C,
sala 3634 |
Jarosław Michalski | 18/16 |
|
10 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Anna Perkowska-Klejman | 8/16 |
|
11 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:35,
Budynek z aulami C,
sala 3235 |
Franciszek Szlosek | 13/16 |
|
12 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3235 |
Maciej Tanaś | 12/16 |
|
13 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3630 |
Jolanta Wiśniewska | 16/16 |
|
14 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3605 |
Beata Szurowska | 17/16 |
|
15 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3332 |
Anna Mikler-Chwastek | 24/16 |
|
16 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3413 |
Mirosława Nerło | 21/16 |
|
17 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3131/3132 |
Barbara Pietrzak | 18/16 |
|
18 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Maria Pielichowska | 1/16 |
|
19 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3090/3092 |
Marta Krasuska-Betiuk | 7/16 |
|
20 |
każda środa, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3511 |
Mariola Wolan-Nowakowska | 8/16 |
|
21 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30,
Budynek z aulami C,
sala 3232 |
Ewa Lewandowska-Tarasiuk | 13/16 |
|
22 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Aneta Jegier | 1/1 |
|
23 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Danuta Uryga | 1/ |
|
24 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Justyna Bluszcz | 1/ |
|
25 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Danuta Gielarowska-Sznajder | 1/ |
|
26 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Jan Łaszczyk | 12/ |
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.