Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 2122 (2021-10-18 - 2021-10-24)
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B (0102)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-10-18 - 2021-10-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, LEK gr.28
Język angielski I – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Dorota Trefoń-Bykowska
8:00, LEK gr.12
Język angielski III – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Alicja Fiałek
8:40, LEK gr.13
Język angielski I – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Agnieszka Rączka
9:00
9:35, LEK gr.29
Język angielski I – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Dorota Trefoń-Bykowska
9:35, LEK gr.11
Język angielski III – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Alicja Fiałek
9:50, LAB gr.4
Umiejętności studiowania - Monika Dominiak-Kochanek
10:00
10:15, LEK gr.29
Język angielski III – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Olena Galczewska
10:15, LEK gr.14
Język angielski I – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Agnieszka Rączka
10:30, CW gr.3
Etyka zawodu - Katarzyna Łukaszewska
11:00
11:10, LEK gr.30
Język angielski I – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Dorota Trefoń-Bykowska
11:10, LEK gr.10
Język angielski III – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Alicja Fiałek
11:40, LAB gr.8
Umiejętności studiowania - Monika Dominiak-Kochanek
11:50, LEK gr.28
Język angielski III – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Olena Galczewska
11:50, LEK gr.15
Język angielski I – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Agnieszka Rączka
12:00
13:00
13:15, CW gr.4
Etyka zawodu - Katarzyna Łukaszewska
13:30, CW gr.2
Metody badań pedagogicznych - Ewa Jakimowska
13:30, CW gr.1
Kultura bycia - Marlena Grzelak-Klus
13:30, LAB gr.3
Warsztaty krytycznego myślenia - Piotr Rosół
13:30, CW gr.1
Wybrane modele pracy z dzieckiem i rodziną - 2 - Monika Czyżewska
14:00
15:00
15:20, SEM gr.9
Seminarium dyplomowe magisterskie - 1 - Mirosław Szymański
15:20, LAB gr.1
Warsztaty krytycznego myślenia - Piotr Rosół
15:20, WYK gr.1
Metodyka oddziaływań resocjalizacyjnych - Hubert Iwanicki
15:45, SEM gr.10
Seminarium dyplomowe magisterskie - 1 - Joanna Moleda
15:45, CW gr.2
Modele wspierania rozwoju dziecka - Natalia Bednarska
16:00
17:00
17:10, CW gr.1
Organizacja wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej - Anna Grygoruk
17:10, LAB gr.2
Warsztaty krytycznego myślenia - Piotr Rosół
18:00