| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|
7:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
8:00 | 8:00, LEK gr.1 Język angielski IV – C1, poziom zaawansowany niższy - Małgorzata Wyszyńska | | 8:00, CW gr.1 Moda a niepełnosprawność - Kamila Miler-Zdanowska | | 8:00, LEK gr.1 Język angielski II – C1, poziom zaawansowany niższy - Małgorzata Dąbruś | | 8:00, LEK gr.16 Język angielski II – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Alicja Fiałek | | 8:00, LEK gr.15 Język angielski IV – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Alicja Fiałek | | 8:00, CW gr.4 Etyka zawodu - Piotr Rosół | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
| | | |
|
| | | | | |
9:50, LEK gr.2 Język angielski IV – C1, poziom zaawansowany niższy - Małgorzata Wyszyńska | | 9:50, CW gr.3 Etyka zawodu - Iwona Stachowska | | 9:50, LEK gr.2 Język angielski II – C1, poziom zaawansowany niższy - Małgorzata Dąbruś | | 9:50, LEK gr.17 Język angielski II – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Alicja Fiałek | | 9:50, LEK gr.16 Język angielski IV – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Alicja Fiałek | |
|
10:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | 10:30, CW gr.3 Etyka zawodu - Piotr Rosół | |
|
10:40, CW gr.1 Filozofia z elementami logiki - Mateusz Radzki | |
| | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
| | | | |
| | | | | |
|
11:40, LEK gr.3 Język angielski IV – C1, poziom zaawansowany niższy - Małgorzata Wyszyńska | | 11:40, CW gr.2 Etyka zawodu - Iwona Stachowska | | 11:40, LEK gr.3 Język angielski II – C1, poziom zaawansowany niższy - Małgorzata Dąbruś | | 11:40, LEK gr.18 Język angielski II – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Alicja Fiałek | | 11:40, LEK gr.17 Język angielski IV – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy - Alicja Fiałek | |
| | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| 12:30, CW gr.2 Filozofia z elementami logiki - Mateusz Radzki | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | 13:15, CW gr.1 Konstruowanie indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych - Grażyna Walczak | |
|
|
13:30, CW gr.1 Przygotowanie projektów - Arkadiusz Korycki | | | 13:30, KON gr.3 Różnice międzykulturowe - Ryszard Radzik | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
14:20, CW gr.1 Elementy pedagogiki resocjalizacyjnej - Hubert Iwanicki | |
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | |
| | |
|
| | | | | |
15:20, CW gr.1 Przedsiębiorczość społeczna - Arkadiusz Korycki | |
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|