Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW DLA WSZYSTKICH
ostatnia migracja danych: 26 minut temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 15 godzin temu
Witaj w systemie USOSweb Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
System jest przeznaczony dla pracowników dydaktycznych oraz studentów APS.

UWAGA!!!
W dniu 24.10.2016 o godzinie 16:00 będzie prowadzona aktualizacja serwera USOSweb'a. Serwis nie będzie wtedy dostępny przez około 1 godziny.

WNP - II tura rejestracji na specjalności dla studentów pierwszego stopnia
Od 25.10.2016r. do 27.10.2016r. na stronie USOS-web rozpocznie się II tura rejestracji na specjalności, która obowiązuje studentów I roku pedagogiki specjalnej studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia.
W rejestracji biorą udział studenci, których specjalności ze względu na zbyt małą liczbę chętnych nie zostały uruchomione, oraz osoby, które nie wzięły udziału I turze.

WNP - rejestracja na fakultety realizowane w semestrze letnim 2016/17, studia stacjonarne i niestacjonarne
Od 24.10.2016r. do 30.10.2016r. na stronie USOSweb rozpocznie się rejestracja na fakultety dla kierunku pedagogika specjalna i interdyscyplinarne studia nad niepełnosprawnością.
W rejestracji biorą udział studenci 5-ego etapu stacjonarnych i 3-ego etapu niestacjonarnych studiów pierwszego stopnia oraz studenci 1-ego etapu stacjonarnych i niestacjonarnych studiów drugiego stopnia.
Informacje na temat ilości wybieranych fakultetów dla poszczególnych etapów i kierunków znajdują się na stronie USOSweb w zakładce Aktualności.

Ankiety do zajęć z semestru letniego 2015/16

Do dnia 13.11.2016 r. został wydłużony okres ankietowania zajęć z semestru letniego minionego roku akademickiego. Zachęcamy do wypełnienia ankiet, szczególnie dla zajęć z lektoratów i WF, które nie były oceniane we wrześniu.

WNP - rejestracja na specjalności dla studentów pierwszego stopnia

Od 14.10.2016r. do 18.10.2016r. na stronie USOS-web rozpocznie się rejestracja na specjalności, która obowiązuje studentów Wydziału Nauk Pedagogicznych przyjętych na I rok studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia.
Rejestracja obejmuje kierunki: pedagogika specjalna, pedagogika, pedagogika o profilu praktycznym.

Wyniki rejestracji dostępne od 21.10.2016r. w koszyku w opisie statusu rejestracji.

WSNS - rejestracja na seminaria dyplomowe dla studentów drugiego stopnia

15.10.2016r. na stronie rejestracji żetonowych rozpocznie się rejestracja na seminaria dyplomowe, która obowiązuje studentów Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych przyjętych na I rok studiów stacjonarnych drugiego stopnia.Szczegółowe informacje.

Studenci studiów niestacjonarnych

Dla studentów studiów niestacjonarnych dodatkowo w sobotę 08, 15 i 29 paźdernika oraz 5 listopada 2016r będzie czynny pokój 3124 (Sekcja Pomocy Materialnej) w godzinach 09:00-14:00.

RUSZYŁY STYPENDIA!!!

Istotne zmiany w trybie składania wniosków. Informacje (zakładka: studenci - stypendia – bieżące informacje.

WNP - rejestracja na seminaria dyplomowe dla studentów drugiego stopnia

Na stronie rejestracji żetonowych rozpoczną się rejestracje na seminaria dyplomowe, które obowiązują studentów Wydziału Nauk Pedagogicznych przyjętych na I rok studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia:
  • 05-10.10.2016 rejestracja dla studentów stacjonarnych
  • 08-11.10.2016 rejestracja dla studentów niestacjonarnych
Szczegółowe informacje.

Rejestracja na wykłady monograficzne w języku obcym dla II roku (WNP)

Od 03 października 2016r. na stronie USOSweb odbędą się rejestracje na wykłady monograficzne w językach obcych. Rejestracje obejmują studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia na kierunku pedagogika i pedagogika specjalna.

ZAPISY NA ZAJĘCIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I PROZDROWOTNEGO DLA STUDENTOW STUDIÓW STACJONARNYCH OBU WYDZIAŁÓW

Od dnia od 29 września 2016 r. na stronie internetowej REJESTRACJI ŻETONOWEJ rozpoczną się zapisy na zajęcia wychowania fizycznego i prozdrowotnego.

Informacja dla studentów III roku ASK-EW (I stopień studia stacjonarne)
27.09.2016r rusza rejestracja na przedmioty do wyboru z grupy "Metodyka organizacji i prowadzenia zajęć".

UWAGA ! STUDENCI I ROKU STUDIÓW I STOPNIA ORAZ JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH

Studenci I roku studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych I stopnia oraz jednolitych magisterskich powinni w terminie do 27.09.2016r. Wypełnić test poziomujący z języka obcego. Wybór testu jest jednocześnie deklaracją lektoratu. Testy dostępne są tutaj

Osoby, które z różnych przyczyn nie wypełnią w wyznaczonym terminie testów, będą miały możliwość zrobić to w pierwszym tygodniu paźdernika, w terminach wyznaczonych przez kierownika Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. Terminy zostaną podane podczas dni adaptacyjnych.


STYPENDIA MINISTRA
WNIOSKI O STYPENDIUM MINISTRA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA DLA  STUDENTÓW I DOKTORANTÓW NA ROK AKAD. 2016/17 NALEŻY ZŁOŻYĆ DO POK. 3124, BUD. C, I PIĘTRO DO 21 WRZEŚNIA 2016 R.

WSZYSTKIE INFORMACJE ORAZ WNIOSKI DO POBRANIA ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE www.nauka.gov.pl   

UWAGA ! STUDENCI I ROKU

Osoby rozpoczynające po raz pierwszy studia w Akademii Pedagogiki Specjalnej i mające problem z zalogowaniem się na konto USOSweb proszone są o skorzystacnie z opcji odzyskiwania hasła dostępnej tutaj. W celu odzyskania hasła należy podać login oraz adres e-mail taki jak podczas zakładania konta w systemie IRK. Wiadomość z linkiem umożliwiającym zmianę hasła może pojawić się w skrzynce odbiorcy z kilkunastominutowym opóźnieniem. Wiadomość może też zostać oznaczaona jako spam lub trafić do katalogu innego niż skrzynka odbiorcza, jest to uzależnione od konfiguracji Państwa poczty. W razie problemów ze zmianą hasła prosimi o kontakt na usosweb@aps.edu.pl.

Konta w USOSweb zakładane są w przeciągu 2 tygodni od złożenia kompletu dokumentów.