Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 7 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 8 godzin temu
Witaj w systemie USOSweb Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
System jest przeznaczony dla pracowników dydaktycznych oraz studentów APS. Przydatne linki:
Rejestracje Żetonowe
Archiwum Prac Dyplomowych (APD)
Informator ECTS

UWAGA

W dniu 23.10.2017 od 13:30 do 18:00 będzie wprowadzona kolejna aktualizacja systemu USOS. USOSweb nie będzie dostępny podczas aktualizacji.

WNP - studenci III roku studiów, specjalność edukacja medialna (EME)

Zapraszamy na spotkanie w sprawie organizacji praktyk w dniu 24 października o godzinie 14.45 w sali 3093/3094 (zaraz po zajęciach z Panem mgr Januszem Kłonieckim).

mgr Zbigniew Małysz - opiekun praktyk

WNP - rejestracja na fakultety dla studentów drugiego stopnia I roku (studia niestacjonarne i niestacjonarne)

Na stronie USOS-web rozpoczną się rejestracje na fakultety realizowane w sem. letnim, które obowiązują studentów Wydziału Nauk Pedagogicznych przyjętych na I rok studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia, na kierunki: pedagogika specjalna (PC) i interdyscyplinarne studia nad niepełnosprawnością (ID).

  • 23-29.10.2017r. rejestracja dla studentów stacjonarnych
  • 23.-31.10.2017r. rejestracja dla studentów niestacjonarnych
Szczegółowe informacje w aktualnościach ( WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH: "Październikowe" rejestracje na fakultety realizowane w semestrze letnim w roku akademickim 2017/2018)

WNP - rejestracja na specjalności dla studentów pierwszego stopnia (studia niestacjonarne)

Od 14.10.2017r. do 18.10.2017r. na stronie USOS-web rozpocznie się rejestracja na specjalności, która obowiązuje studentów Wydziału Nauk Pedagogicznych przyjętych na I rok studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia.
Rejestracja obejmuje kierunki: pedagogika i pedagogika specjalna.

Studenci I roku studiów niestacjonarnych I stopnia oraz jednolitych magisterskich powinni w terminie do 16.10.2017r. Wypełnić test poziomujący z języka obcego. Wybór testu jest jednocześnie deklaracją lektoratu. Testy dostępne są tutaj

Zajęcie WF dla I roku
Osoby, które nie wybrały zajęć WF podczas rejestracji proszone są o zgłaszanie się do pokoju 1062 w budynku A do dnia 13.10.2017 r.

WSNS - rejestracja żetonowa na seminaria dyplomowe magisterskie
Na stronie rejestracji żetonowych na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych rozpocznie się rejestracja na seminaria dyplomowe, które obowiązuje studentów I roku socjologii drugiego stopnia.
  • 14-22.10.2017 rejestracja dla studentów stacjonarnych
Szczegółowe informacje.

WNP - rejestracja żetonowa na seminaria dyplomowe magisterskie
Na stronie rejestracji żetonowych na Wydziale Nauk Pedagogicznych rozpoczną się rejestracje na seminaria dyplomowe, które obowiązują studentów I roku edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych, interdyscyplinarnych studiów nad niepełnosprawnością, pedagogiki i pedagogiki specjalnej stacjonarnych i niestacjonarnych studiów drugiego stopnia.
  • 10-12.10.2017 rejestracja dla studentów stacjonarnych
  • 16-22.10.2017 rejestracja dla studentów niestacjonarnych
Szczegółowe informacje.

UWAGA

Grupy seminaryjne prowadzone przez Pana dr hab., prof. APS Macieja Tanasia w okresie Jego choroby prowadzone będą przez:

dr Marka Siwickiego - seminarium dyplomowe dla studentów III roku studiów pierwszego stopnia (poniedziałek);
dr hab., prof. APS Józefa Bednarka - seminarium dyplomowe dla studentów II roku studiów drugiego stopnia (czwartek).

UWAGA

Sekcja Pomocy Materialnej czynna dla studentów studiów niestacjonarnych w dniach 7, 14, 28 października 2017 r.
oraz 4 listopada 2017 r. w godzinach 9.00 – 14.00

ZAPISY NA ZAJĘCIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I PROZDROWOTNEGO DLA STUDENTOW STUDIÓW STACJONARNYCH OBU WYDZIAŁÓW

Od dnia od 29 września 2017 r. na stronie internetowej REJESTRACJI ŻETONOWEJ rozpoczną się zapisy na zajęcia wychowania fizycznego i prozdrowotnego.

Legia Akademicka - pilotażowy program ochotniczego szkolenia wojskowego

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Obrony Narodowej podpisali porozumienie w sprawie realizacji programu pilotażowego „Koncepcji edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej”.

Edukacja wojskowa studentów w ramach Legii Akademickiej obejmuje trzy moduły realizowane w ramach czterech semestrów oraz dwie tury zajęć praktycznych w jednostkach wojskowych po sześć tygodni każda, realizowanych w czasie przerwy wakacyjnej.

Program teoretyczny i praktyczny (w jednostkach wojskowych) ukierunkowany będzie na przekazanie treści dostosowanych do poziomu korpusu oficerów.

Do programu mogą przystąpić studentki oraz studenci dowolnego roku studiów, którzy posiadają obywatelstwo polskie.

W pierwszej kolejności odbędzie się szkolenie w ramach modułu podstawowego, który będzie realizowany w czasie I semestru (od 02.11.2017 r. do 01.03.2018 r. - edukacja teoretyczna - 30 godzin zajęć tematycznych).

Po ukończeniu z wynikiem pozytywnym zajęć z zakresu części teoretycznej studentki i studenci będą mogli złożyć wnioski o powołanie na ćwiczenia wojskowe w ramach programu praktycznego(ćwiczenia w okresie wakacji).

Jeśli chcesz uczestniczyć w ochotniczym teoretycznym szkoleniu wojskowym w ramach Legii Akademickiej wypełnij wniosek i złóż go w sekretariacie prorektorów do dnia 20.10.2017 r. (do godziny 12.00).


Więcej informacji:
- Decyzja Ministra Obrony Narodowej w sprawie wdrożenia programu pilotażowego edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej
- O projekcie
- Program szkolenia
- Wniosek

WNIOSKI STYPENDIALNE 2017/2018

Uruchomiono wnioski stypendialne na rok akademicki 2017/18. Szczegółowe informacje.